O nas

Firma SYNAPO – Systemy Nawilżania Powietrza oferuje Państwu pełną obsługę w zakresie przygotowania projektu, montażu oraz serwisu systemów nawilżania powietrza, które wykorzystywane są w pomieszczeniach produkcyjnych i magazynowych, a których głównym zadaniem jest utrzymanie odpowiedniej wilgotności powietrza, niezbędnej do zapewnienia wysokiej jakości produkcji oraz wyeliminowanie strat produkcyjnych.

Firmę SYNAPO – Systemy Nawilżania Powietrza tworzą ludzie, dla których nadrzędnym celem jest zadowolenie Klienta oraz wysokiej jakości oferowany i przetestowany produkt w branży produkcji mgły wodnej do nawilżania powietrza, redukcji zapylenia oraz wyładowań elektrostatycznych.

Firma SYNAPO – Systemy Nawilżania Powietrza swoją stabilność i pozycję na rynku oparła na pasji w nawilżaniu powietrza. Dlatego dociekamy, czego konkretnie potrzebuje Klient, dobieramy indywidualnie sprzęt, który sami projektujemy, produkujemy i który sprawdzamy w miejscu, gdzie ma być zamontowany.

Dla nas najważniejszy jest Klient i pomoc w rozwiązaniu problemu ze zbyt niską wilgotnością powietrza, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

Współpracujemy z najlepszymi monterami, a nasza kadra techniczna posiada wieloletnie doświadczenie.

Na wszystkie prace, które wykonujemy udzielamy gwarancji, a w przypadku ewentualnej awarii lub usterki działamy szybko i skutecznie.

Oferujemy Państwu doradztwo, projekt, montaż i serwis systemów nawilżania powietrza, które mogą być stosowane m.in. w:
– przemyśle drzewnym, meblarskim i lakierniach,
– przemyśle poligraficznym i papierniczym,
– przemyśle tekstylnym i włókienniczym,
– przemyśle elektrycznym i elektronicznym,
– przemyśle spożywczym, winiarskim i tytoniowym,
– rolnictwie i ogrodnictwie.