Dowiedz się więcej o działalności firmy SYNAPO

Firma SYNAPO Systemy Nawilżania Powietrza oferuje Państwu pełną obsługę w zakresie przygotowania projektu, montażu oraz serwisu systemów nawilżania powietrza. Stosowane przez nas instalacje mogą być wykorzystywane zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak i w pomieszczeniach produkcyjnych i magazynowych. W tym drugim przypadku ich głównym zadaniem będzie utrzymanie odpowiedniej wilgotności powietrza, niezbędnej do zapewnienia wysokiej jakości produkcji oraz wyeliminowanie niepożądanych strat produkcyjnych.

Firmę SYNAPO tworzą ludzie, dla których nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta. W tym celu oferujemy wyłącznie wysokiej jakości produkty przetestowane w branży produkcji mgły wodnej do nawilżania powietrza, redukcji zapylenia oraz wyładowań elektrostatycznych. Swoją pozycję na rynku nasza firma zawdzięcza profesjonalizmowi i trosce o dobro klienta. Dociekamy, czego konkretnie potrzebuje oraz indywidualnie dobieramy poszczególne części eksploatacyjne nawilżaczy. Sami projektujemy, produkujemy, a następnie także rzetelnie sprawdzamy sprzęt w miejscu, w którym ma zostać zamontowany.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Współpracujemy z najlepszymi monterami, a nasza kadra techniczna posiada wieloletnie fachowe doświadczenie. Na wszystkie prace, które wykonujemy, udzielamy gwarancji. W przypadku ewentualnej awarii lub usterki działamy zaś szybko i skutecznie.

Oferujemy Państwu doradztwo, projekt, montaż i serwis systemów nawilżania powietrza, które mogą być stosowane m.in. w:

  • przemyśle drzewnym, meblarskim i lakierniach,
  • przemyśle poligraficznym i papierniczym,
  • przemyśle tekstylnym i włókienniczym,
  • przemyśle elektrycznym i elektronicznym,
  • przemyśle spożywczym, winiarskim i tytoniowym,
  • rolnictwie i ogrodnictwie.
system nawilżania powietrza
system nawilżania powietrza w ogrodzie